Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zapraszamy na bezpłatny projekt Kolorowa Lokomotywa 2019

Łódzki Dom Kultury, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach zapraszają dzieci z Gminy Koluszki w wieku 7-12 lat do udziału w bezpłatnym projekcie ekologiczno-artystycznym pn. "7 Kolorowa Lokomotywa".

Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach będzie prowadził zapisy od 26 czerwca 2019 r. na następujące wydarzenia w dwóch terminach:

I termin - od 30 lipca do 1 sierpnia 2019 r.

30.07. - wizyta w Leśnej Osadzie Ekologicznej  w Kole, podczas której uczestnicy wezmą udział w wybranej ścieżce przyrodniczo-edukacyjnej "Las-wydma-torfowisko" bądź "Z Koła do rezerwatu Meszcze i drzew pomnikowych". Dodatkowo przygotowane zostały warsztaty "Śladami zwierząt".

31.07. - wycieczka ekologiczna do Przedborskiego Parku Krajobrazowego, podczas której odbędą się w plenerze: warsztaty fotograficzne, plastyczne z wykorzystaniem elementów przyrody, budowy karmników dla ptaków oraz warsztaty las w słoiku.

01.08. - warsztaty pn. "Kupuj odpowiedzialnie" w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach. W trakcie zajęć uczestnicy wspólnie wykonają piramidę odpowiedzialnych zakupów, poznają ekoznaki, obejrzą bajkę kamishibai o produkowaniu żywności, itp. Na zakończenie warsztatu każde dziecko ozdobi własną bawełnianą torbę na zakupy.

II termin - od 28 do 30 sierpnia 2019 r.

28.08. - wizyta w Leśnej Osadzie Ekologicznej  w Kole, podczas której uczestnicy wezmą udział w wybranej ścieżce przyrodniczo-edukacyjnej "Las-wydma-torfowisko" bądź "Z Koła do rezerwatu Meszcze i drzew pomnikowych". Dodatkowo przygotowane zostały warsztaty "Śladami zwierząt".

29.08. - wycieczka ekologiczna do Przedborskiego Parku Krajobrazowego, podczas której odbędą się w plenerze: warsztaty fotograficzne, plastyczne z wykorzystaniem elementów przyrody, budowy karmników dla ptaków oraz warsztaty las w słoiku.

30.08. - warsztaty pn. "Kupuj odpowiedzialnie" w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach. W trakcie zajęć uczestnicy wspólnie wykonają piramidę odpowiedzialnych zakupów, poznają ekoznaki, obejrzą bajkę kamishibai o produkowaniu żywności, itp. Na zakończenie warsztatu każde dziecko ozdobi własną bawełnianą torbę na zakupy.

 

Każdy zapisany uczestnik ma obowiązek brać udział w trzech wyżej wymienionych wydarzeniach.

Pliki do pobrania:

Karta zgłoszeniowa Kolorowa Lokomotywa 2019