Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zapraszamy na bezpłatny projekt Kolorowa Lokomotywa 2019

Łódzki Dom Kultury, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach zapraszają dzieci z Gminy Koluszki w wieku 7-12 lat do udziału w bezpłatnym projekcie ekologiczno-artystycznym pn. "7 Kolorowa Lokomotywa".

Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach będzie prowadził zapisy od 26 czerwca 2019 r. na następujące wydarzenia w dwóch terminach:

I termin - od 30 lipca do 1 sierpnia 2019 r.

30.07. - wizyta w Leśnej Osadzie Ekologicznej  w Kole, podczas której uczestnicy wezmą udział w wybranej ścieżce przyrodniczo-edukacyjnej "Las-wydma-torfowisko" bądź "Z Koła do rezerwatu Meszcze i drzew pomnikowych". Dodatkowo przygotowane zostały warsztaty "Śladami zwierząt".

31.07. - wycieczka ekologiczna do Przedborskiego Parku Krajobrazowego, podczas której odbędą się w plenerze: warsztaty fotograficzne, plastyczne z wykorzystaniem elementów przyrody, budowy karmników dla ptaków oraz warsztaty las w słoiku.

01.08. - warsztaty pn. "Kupuj odpowiedzialnie" w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach. W trakcie zajęć uczestnicy wspólnie wykonają piramidę odpowiedzialnych zakupów, poznają ekoznaki, obejrzą bajkę kamishibai o produkowaniu żywności, itp. Na zakończenie warsztatu każde dziecko ozdobi własną bawełnianą torbę na zakupy.

II termin - od 28 do 30 sierpnia 2019 r.

28.08. - wizyta w Leśnej Osadzie Ekologicznej  w Kole, podczas której uczestnicy wezmą udział w wybranej ścieżce przyrodniczo-edukacyjnej "Las-wydma-torfowisko" bądź "Z Koła do rezerwatu Meszcze i drzew pomnikowych". Dodatkowo przygotowane zostały warsztaty "Śladami zwierząt".

29.08. - wycieczka ekologiczna do Przedborskiego Parku Krajobrazowego, podczas której odbędą się w plenerze: warsztaty fotograficzne, plastyczne z wykorzystaniem elementów przyrody, budowy karmników dla ptaków oraz warsztaty las w słoiku.

30.08. - warsztaty pn. "Kupuj odpowiedzialnie" w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach. W trakcie zajęć uczestnicy wspólnie wykonają piramidę odpowiedzialnych zakupów, poznają ekoznaki, obejrzą bajkę kamishibai o produkowaniu żywności, itp. Na zakończenie warsztatu każde dziecko ozdobi własną bawełnianą torbę na zakupy.

 

Każdy zapisany uczestnik ma obowiązek brać udział w trzech wyżej wymienionych wydarzeniach.

Pliki do pobrania:

Karta zgłoszeniowa Kolorowa Lokomotywa 2019