Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wystawa "Śladami Władysława Strzemińskiego"

20 lipca 2021 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach odbyło się uroczyste otwarcie wystawy "Śladami Władysława Strzemińskiego" przygotowanej przez MOK oraz czterech łódzkich artystów, absolwentów ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, którzy zrzeszając się w nieformalną grupę "Powidoki", pragną nie tyle rozwijać czy naśladować Strzemińskiego, co raczej kontynuować jego idee.
Są to: Robert Jundo - pedagog łódzkiej ASP, asystent Pracowni Technik Cyfrowych, Maksymilian Maks Kreutz-Majewski, Andrzej Bator - pomysłodawca grupy oraz Jacek Galewski - pedagog prowadzący Pracownię Rysunku Progresywnego w ASP w Łodzi.
Ponadto podczas wystawy głos zabrał także Mateusz Jaśkiewicz, który przybliżył wszystkim obecnym postać Władysława Strzemińskiego oraz jego losy, gdy mieszkach w Koluszkach.
Wystawa jest dostępna dla zwiedzających w godzinach pracy MOK i kina Odeon 3D (pon., wt.: 9:00-15:00; śr., czw., pt.: 9:00-15:00 i 17:00-20:00; sob., ndz.: 15:00-20:00.
Serdecznie zapraszamy do smakowania sztuki przez duże "S".