Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wakacje w mieście 2016

Od 4 do 22 lipca 2016 roku Miejski Oś›rodek Kultury w Koluszkach zorganizował dla dzieci z Gminy Koluszki zaję™cia pn. "Wakacje w mieś›cie".
W zaję™ciach udział wzi꙳o 120 uczestnikó‚w, któ‚rzy zostali podzieleni na trzy turnusy. Pierwszego dnia dzieci oglą…dały w Kinie Odeon 3D polskie bajki bez przemocy oraz brały udział w zabawach integracyjnych, zaję™ciach tanecznych i zaję™ciach plastycznych. Uczestnicy wykonali przepię™kne kolorowe pawie za pomocą… wielu technik artystycznych. Tego dnia odbyła się™ także prelekcja na temat bezpiecznego spę™dzania wakacji przeprowadzona przez strażakó‚w z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach.
Wtorek dzieci spę™dziły na basenie w Rawie Mazowieckiej, gdzie mogły korzystaę‡ z wielu atrakcji takich jak: nauka pływania, zjeżdżalnie, bicze wodne, któ‚re gwarantowały ś›wietną… zabawę™.
Trzeciego dnia uczestnicy wakacji w mieś›cie wyjechali na wycieczkę™ do zoo w Borysowie. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglą…dały egzotyczne zwierzę™ta oraz pokaz karmienia foki o imieniu Dawida i białego tygrysa " Florka. Czwarty dzień zaję™ę‡ upłyną…ł pod znakiem turystyki. Wycieczkę™ do Zalesia, umożliwiła zapoznanie się™ z zabytkowymi samochodami, a także zapewniła niezapomniane przeżycia zwią…zane z przejażdżkami wieloletnimi wyją…tkowymi pojazdami. Zwłaszcza chłopcy na pewno długo nie zapomną… emocji jakie wywołały niespotykane motory i auta.
W pią…tek odbyła się™ Wielka Spartakiada Sportowo-Rekreacyjna na stadionie PPSP w Koluszkach. Podczas spartakiady dzieci uczestniczyły w licznych zawodach sportowych oraz pokazach pożarniczych. Wrę™czono puchary i medale zwycię™zcom oraz słodkie upominki wszystkim uczestnikom. Każdy turnus "Wakacji w mieś›cie" kończył się™ wspó‚lnym grillowaniem.
Galeria zdjęć‡ tutaj:

https://www.facebook.com/mokkoluszki/photos/?tab=album&album_id=1644684029078285