Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

V Koluszkowski Zlot Motocyklowy 2016

Miejski Oś›rodek Kultury w Koluszkach przy wspó‚łpracy Burmistrza Koluszek Waldemara Chałata i Koluszkowskiego Klubu Motocyklowego BIZON w dniu 21 maja 2016r. zorganizował V Koluszkowski Zlot Motocyklowy.

Pię™kna pogoda sprawiła, że w imprezie wzi꙳o udział prawie 200 motocykli z całej Polski. Wś›ró‚d goś›ci byli motocykliś›ci z ́odzi, Skierniewic, Bełchatowa, Pułtuska, śšwiecia nad Wisłą…, Brzezin, Ozorkowa i wielu innych miast Polski. Po mszy ś›wietej odprawionej w Koś›ciele pw. NPNMP miłoś›nicy motocykli wyruszyli na szlak wiodą…cy drogami naszej gminy. Przejechali ulicą… 11Listopada do Słotwin " przez Redzeń Nowy " Redzeń Stary -Katarzynó‚w " Stefanó‚w " Długie " Zygmuntó‚w " Felicjanó‚w - Koluszki ul. 11 Listopada " Rondo Wyszyńskiego, Rondo Jana Pawła II, ul. Wiadukt " ul. Brzezińską… " Bogdankę™ - śšcibioró‚w " Rochne - Stare Koluszki do Oś›rodka Sportu i Rekreacji w Koluszkach gdzie na wszystkich czekała gorą…ca grochó‚wka i zabawa w rytmie muzyki w wykonaniu zespołu THE THRILL COVER.

Głó‚wną atrakcją… V Koluszkowskiego Zlotu Motocyklowego były pokazy jazdy akrobatycznej na motocyklach w wykonaniu kaskaderó‚w amatoró‚w "Chudego" i "Kowala".

W programie V Koluszkowskiego Zlotu Motocyklowego nie zabrakło tradycyjnych już konkurencji rekreacyjno-sportowych, w któ‚rych zwycię™zcy otrzymali puchary. Zwycię™zcami tegorocznych zawodó‚w zostali:

- w konkurencji wbijanie gwoździa w pieniek Damian Kończak,

- w rzucie oponą… do celu - Tomasz Piotrowski i Joanna Drzewiecka,

- w przecią…gniu liny na skrzynkach - Joanna Drzewiecka i Zbigniew Retwiński,

- w jeździe rowerem na czas - Patryk Dziedzic,

- w konkurencji pn. narty eskimosa - rodzina Marta, Franciszek i Adam Kwiatkowscy.

Wszystkim zwycię™zcom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1741465289400158.1073741854.1382595578620466&type=3