KLAUZULA INFORMACYJNA

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego MAGICZNE ANIOŁY

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. MAGICZNE ANIOŁY został rozstrzygnięty. Celem konkursu było przybliżenie oraz zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycją bożonarodzeniową, stworzenie możliwości powszechnego udziału młodzieży uzdolnionej w dziedzinie sztuk plastycznych i konfrontacji z rówieśnikami oraz rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej. Tegoroczny konkurs cieszył się ogromną popularnością. Profesjonalne Jury w składzie: Przewodniczący Andrzej Fydrych,  Bożena Michniewicz oraz Mateusz Jaśkiewicz miało trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Po burzliwych naradach wyłoniono następujących laureatów:

Kategoria Przedszkola:

I miejsce – Nikola Kubiak – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej
w Kurowicach

II miejsce – Malwina Naporska - Przedszkole w Różycy

III miejsce – Julia Tałasiewicz – Przedszkole nr 3 w Koluszkach

Wyróżnienie – Filip Świerczyński - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Długiem

Wyróżnienie – Klara Piechut - Przedszkole nr 2 w Koluszkach

Wyróżnienie – Nina Potargowicz - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kurowicach

Wyróżnienie – Filip Piechota – Przedszkole nr 2 w Koluszkach

Wyróżnienie – Maja i Maksio Feliga – Przedszkole nr 3 w Koluszkach

Wyróżnienie – Marcel Włodarski – Przedszkole w Różycy

Wyróżnienie – Hanna Piekarska – praca indywidualna

Wyróżnienie – Kacper Kępa - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Długiem

Kategoria Szkoły Podstawowe kl.  I-III:

I miejsce – Nikodem Senator - Szkoła Podstawowa w Gałkowie Dużym

II miejsce – Wojciech Bojarski- Szkoła Podstawowa nr 1 w Koluszkach

III miejsce – Krystyna Kupś - Szkoła Podstawowa w Różycy

Wyróżnienie – Julita Pakuła - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koluszkach

Wyróżnienie – Anna Ścibiorek - Szkoła Podstawowa w Gałkowie Dużym

Wyróżnienie – Alicja Staroń - Szkoła Podstawowa w Będzelinie

Wyróżnienie – Natalia Zaborska - praca indywidualna

Wyróżnienie – Julia Śliwkiewicz - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Koluszkach

Wyróżnienie – Bartosz Kaźmierczak - Szkoła Podstawowa w Długiem

Wyróżnienie – Olek Szczepański – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koluszkach

Wyróżnienie – Krzysztof Kruszyński - Szkoła Podstawowa w Kurowicach

Wyróżnienie – Zofia Solarek - Szkoła Podstawowa w Różycy

Kategoria Szkoły Podstawowe kl. IV-VIII:

I miejsce – Karina Kobierzycka - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koluszkach

II miejsce – Julia Sadłoń - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Koluszkach

III miejsce – Nikola Berensztajn - Szkoła Podstawowa w Będzelinie

Wyróżnienie – Filip Zrobek - Szkoła Podstawowa w Różycy

Wyróżnienie – Paulina Kubat - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koluszkach

Wyróżnienie – Anna Szulc - Szkoła Podstawowa w Będzelinie

Wyróżnienie – Kacper Stasiak - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koluszkach

Wyróżnienie – Karolina Bożyk - Szkoła Podstawowa w Różycy

Wyróżnienie – Agata Jędrzejewska - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koluszkach

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzców zapraszamy w dniu 9 stycznia 2020 r. o godz. 16:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Koluszkach, gdzie odbędzie się uroczyste rozdanie nagród.

Jednocześnie zapraszamy mieszkańców Gminy Koluszki do obejrzenia wystawy pokonkursowej znajdującej się w MOK w Koluszkach przy ul. 3 Maja 2. Wystawę można oglądać w godzinach pracy MOK oraz Kina Odeon 3D.