Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

INFORMACJA

UWAGA !!!!

W związku ze stwierdzeniem koronawirusa COVID-19 w Polsce i Zarządzeniem nr 35/2020 Burmistrza Koluszek z dnia 11 marca 2020 r.  informujemy, że wszystkie wydarzenia kulturalne oraz zajęcia i warsztaty MOK zostają zawieszone do odwołania. Od dnia 11 marca 2020 r. zostaje zamknięte Kino Odeon 3D oraz Sala Muzealna.

ZARZĄDZENIE NR 35/2020

BURMISTRZA KOLUSZEK

z dnia 11 marca 2020 r.

w sprawie wprowadzenia prewencyjnych zasad ochrony przed koronawirusem

Na podstawie art. 31ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019r. poz. 506 ze zm.) zarządza się, co następuje:

§ 1. Na terenie Gminy Koluszki odwołuje się i zaleca nieorganizowanie nowych wydarzeń społecznych, kulturalnych, sportowych oraz o innym charakterze, gdzie przewidywane jest zgromadzenie w jednym miejscu wielu uczestników.

§ 2. Wszystkie jednostki organizacyjne Gminy Koluszki zobowiązane są do odwołania imprez masowych oraz innych wydarzeń społecznych, kulturalnych, sportowych, jak również o innym charakterze, gdzie przewidywane jest zgromadzenie w jednym miejscu wielu uczestników.

§ 3. Wszystkie jednostki organizacyjne Gminy Koluszki zobowiązane są do odwołania dodatkowych zajęć społecznych, kulturalnych, sportowych oraz o innym charakterze.

§ 4. W celu załatwienia spraw w Urzędzie Miejskim w Koluszkach należy kontaktować się telefoniczne lub środkami komunikacji elektronicznej.

§ 5. Zawiesza się do odwołania pracę kasy i przyjmowanie wpłat gotówkowych.

§ 6. Obsługa interesantów w sprawach pilnych może odbywać się tylko w kancelarii Urzędu, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

§ 7. Zawiesza się do odwołania przyjęcia interesantów prowadzone przez Burmistrza Koluszek.

§ 8. Zarządzenie obowiązuje do dowołania.

§ 9. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.