Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

INFORMACJA

UWAGA !!!!

W związku ze stwierdzeniem koronawirusa COVID-19 w Polsce i Zarządzeniem nr 35/2020 Burmistrza Koluszek z dnia 11 marca 2020 r.  informujemy, że wszystkie wydarzenia kulturalne oraz zajęcia i warsztaty MOK zostają zawieszone do odwołania. Od dnia 11 marca 2020 r. zostaje zamknięte Kino Odeon 3D oraz Sala Muzealna.

ZARZĄDZENIE NR 35/2020

BURMISTRZA KOLUSZEK

z dnia 11 marca 2020 r.

w sprawie wprowadzenia prewencyjnych zasad ochrony przed koronawirusem

Na podstawie art. 31ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019r. poz. 506 ze zm.) zarządza się, co następuje:

§ 1. Na terenie Gminy Koluszki odwołuje się i zaleca nieorganizowanie nowych wydarzeń społecznych, kulturalnych, sportowych oraz o innym charakterze, gdzie przewidywane jest zgromadzenie w jednym miejscu wielu uczestników.

§ 2. Wszystkie jednostki organizacyjne Gminy Koluszki zobowiązane są do odwołania imprez masowych oraz innych wydarzeń społecznych, kulturalnych, sportowych, jak również o innym charakterze, gdzie przewidywane jest zgromadzenie w jednym miejscu wielu uczestników.

§ 3. Wszystkie jednostki organizacyjne Gminy Koluszki zobowiązane są do odwołania dodatkowych zajęć społecznych, kulturalnych, sportowych oraz o innym charakterze.

§ 4. W celu załatwienia spraw w Urzędzie Miejskim w Koluszkach należy kontaktować się telefoniczne lub środkami komunikacji elektronicznej.

§ 5. Zawiesza się do odwołania pracę kasy i przyjmowanie wpłat gotówkowych.

§ 6. Obsługa interesantów w sprawach pilnych może odbywać się tylko w kancelarii Urzędu, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

§ 7. Zawiesza się do odwołania przyjęcia interesantów prowadzone przez Burmistrza Koluszek.

§ 8. Zarządzenie obowiązuje do dowołania.

§ 9. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.