Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ferie zimowe organizowane przez MOK w dniach 16.01.2017 – 27.01.2017

           Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach tegoroczne ferie zorganizował w dniach 16.01.2017-27.01.2017. Zajęcia miały formę™ półkolonii podzielonych na dwa pięciodniowe turnusy. W dniach od 16 do 27 stycznia z wypoczynku skorzystało 90 dzieci. Organizatorzy zadbali o atrakcyjny plan zajęć dla uczestników ferii. Dzieci odpoczywały pod opieką… wychowawców, którzy organizowali urozmaicone zajęcia oraz dbali o ich bezpieczeństwo.
           W każdym turnusie odbyła się™ pogadanka profilaktyczna na temat bezpiecznego wypoczynku podczas ferii z udziałem strażaków z Państwowej Zawodowej Straży Pożarnej w Koluszkach oraz gry i konkursy sprawnościowe z wykorzystaniem sprzętu strażackiego. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się™ lodowisko "Biały Orlik" oraz wyjazd na basen w Brzezinach, gdzie pod opieką… ratowników i instruktorów dzieci nie tylko korzystały z kąpieli, ale także uczyły się™ pływać. Dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, podczas których wykonały przepiękne prace. Miłośnicy muzyki chętnie uczestniczyli w animacjach tanecznych. A miłośnicy sportu i gier zespołowych wspólnie rywalizowali w konkurencjach sportowych i grach zespołowych. Uczestnicy tegorocznych ferii mięli możliwość obejrzenia przedstawień teatralnych „ Koziołek NieMatołek” i Śpiąca królewna”  w wykonaniu aktorów z Krakowskiego Teatru Art-Re.
           Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się bal karnawałowy zorganizowany na koniec każdego z turnusów. Dzieci w przepięknych przebraniach nie tylko tańczyły, ale i chętnie brały udział w konkurencjach taneczno – muzycznych.
Pod koniec każdego turnusu odbyło się™ uroczyste zakończenie podczas, którego wręczone zostały medale za wyniki osiągnięte w konkurencjach sportowych. Wypoczynek zimowy przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze i dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń.