Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ferie z MOK 2019 - fotorelacja

W dniach 11-22 lutego 2019 roku Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach zorganizował dla dzieci z Gminy Koluszki zajęcia pn. „Ferie z MOK 2019”. 

W zajęciach udział wzięło 90 uczestników, którzy zostali podzieleni na dwa turnusy.

W poniedziałki odbyło się uroczyste powitanie wszystkich uczestników zajęć i przydział do grup. Następnie uczestnicy obu turnusów wzięli udział w prelekcji na temat bezpiecznego wypoczynku podczas ferii przeprowadzonej przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach oraz policjantów z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach. Kolejną atrakcją była projekcja filmów edukacyjnych pt.: „NANOCAM – wycieczka w różnorodność biologiczną” oraz „Tajemnice grawitacji – śladami Alberta Einsteina” w specjalnie przygotowanym kinie sferycznym. Po projekcji filmów wychowawcy zorganizowali dla uczestników zajęcia w grupach.

We wtorki w ramach "Ferii z MOK 2018" odwiedziliśmy lodowisko „Biały Orlik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koluszkach. Atrakcja ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Po powrocie z lodowiska, wychowawcy zorganizowali dla uczestników zajęcia w grupach.

W środy zorganizowaliśmy projekcję bajek w Kinie Odeon 3D. Uczestnicy I turnusu obejrzeli bajkę pt.: „Ralph Demolka w Internecie”, natomiast uczestnicy II turnusu bajkę pt.: „Lego® Przygoda 2”. Na zakończenie drugiego dnia ferii dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych, muzycznych oraz sportowych prowadzonych przez instruktorów.

W czwartki uczestnicy I turnusu wzięli udział w balu karnawałowym z okazji walentynek. Dzieci w przepięknych przebraniach nie tylko tańczyły, ale i chętnie brały udział w konkurencjach taneczno – muzycznych. Natomiast uczestnicy II turnusu wyjechali do sali zabaw „Jagodowy Raj” w Brzezinach.

W piątki uczestnicy I turnusu wyjechali do sali zabaw „Jagodowy Raj” w Brzezinach. Natomiast uczestnicy II turnusu wzięli udział w balu karnawałowym. Dzieci w przepięknych przebraniach nie tylko tańczyły, ale i chętnie brały udział w konkurencjach taneczno – muzycznych.

Pod koniec każdego turnusu odbyło się uroczyste zakończenie, podczas którego wręczone zostały dyplomy za wyniki osiągnięte w konkurencjach sportowych. Wypoczynek zimowy przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze i dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń.