Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ferie z MOK 2019 - fotorelacja

W dniach 11-22 lutego 2019 roku Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach zorganizował dla dzieci z Gminy Koluszki zajęcia pn. „Ferie z MOK 2019”. 

W zajęciach udział wzięło 90 uczestników, którzy zostali podzieleni na dwa turnusy.

W poniedziałki odbyło się uroczyste powitanie wszystkich uczestników zajęć i przydział do grup. Następnie uczestnicy obu turnusów wzięli udział w prelekcji na temat bezpiecznego wypoczynku podczas ferii przeprowadzonej przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach oraz policjantów z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach. Kolejną atrakcją była projekcja filmów edukacyjnych pt.: „NANOCAM – wycieczka w różnorodność biologiczną” oraz „Tajemnice grawitacji – śladami Alberta Einsteina” w specjalnie przygotowanym kinie sferycznym. Po projekcji filmów wychowawcy zorganizowali dla uczestników zajęcia w grupach.

We wtorki w ramach "Ferii z MOK 2018" odwiedziliśmy lodowisko „Biały Orlik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koluszkach. Atrakcja ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Po powrocie z lodowiska, wychowawcy zorganizowali dla uczestników zajęcia w grupach.

W środy zorganizowaliśmy projekcję bajek w Kinie Odeon 3D. Uczestnicy I turnusu obejrzeli bajkę pt.: „Ralph Demolka w Internecie”, natomiast uczestnicy II turnusu bajkę pt.: „Lego® Przygoda 2”. Na zakończenie drugiego dnia ferii dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych, muzycznych oraz sportowych prowadzonych przez instruktorów.

W czwartki uczestnicy I turnusu wzięli udział w balu karnawałowym z okazji walentynek. Dzieci w przepięknych przebraniach nie tylko tańczyły, ale i chętnie brały udział w konkurencjach taneczno – muzycznych. Natomiast uczestnicy II turnusu wyjechali do sali zabaw „Jagodowy Raj” w Brzezinach.

W piątki uczestnicy I turnusu wyjechali do sali zabaw „Jagodowy Raj” w Brzezinach. Natomiast uczestnicy II turnusu wzięli udział w balu karnawałowym. Dzieci w przepięknych przebraniach nie tylko tańczyły, ale i chętnie brały udział w konkurencjach taneczno – muzycznych.

Pod koniec każdego turnusu odbyło się uroczyste zakończenie, podczas którego wręczone zostały dyplomy za wyniki osiągnięte w konkurencjach sportowych. Wypoczynek zimowy przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze i dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń.