Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ferie z MOK 2018 - fotorelacja

Od 29 stycznia do 9 lutego 2018 roku Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach zorganizował dla dzieci z Gminy Koluszki zajęcia pn. „Ferie z MOK 2018”. W zajęciach udział wzięło 90 uczestników, którzy zostali podzieleni na dwa turnusy.

W poniedziałki odbyło się uroczyste powitanie wszystkich uczestników zajęć i przydział do grup. Następnie uczestnicy I turnusu wyjechali do sali zabaw „Jagodowy Raj” w Brzezinach, natomiast uczestnicy II turnusu do sali zabaw „Ballandia” w Wiączyniu Dolnym.

We wtorki dzieci wzięły udział w prelekcji na temat bezpiecznego wypoczynku podczas ferii przeprowadzonej przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach. Następnie odbyły się warsztaty cyrkowe z profesjonalnym clownem, który podczas 2 godzinnych zajęć zaprezentował śmieszne gry, zabawy oraz skecze. Na zakończenie drugiego dnia ferii dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych, muzycznych oraz sportowych prowadzonych przez instruktorów.

W środy w ramach "Ferii z MOK 2018" odwiedziliśmy lodowisko „Biały Orlik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koluszkach. Atrakcja ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Po powrocie z lodowiska, wychowawcy zorganizowali dla uczestników zajęcia w grupach.

W czwartki zorganizowaliśmy projekcję bajek w Kinie Odeon 3D. Uczestnicy I turnusu obejrzeli bajkę pt.: „Fernando”, natomiast uczestnicy II turnusu bajkę pt.: „Gnomy rozrabiają”. Na zakończenie drugiego dnia ferii dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych, muzycznych oraz sportowych prowadzonych przez instruktorów.

W piątki odbył się cieszący bardzo dużym zainteresowaniem bal karnawałowy. Dzieci w przepięknych przebraniach nie tylko tańczyły, ale i chętnie brały udział w konkurencjach taneczno – muzycznych.

Pod koniec każdego turnusu odbyło się™uroczyste zakończenie, podczas którego wręczone zostały dyplomy za wyniki osiągnięte w konkurencjach sportowych oraz słodkie upominki wręczone przez gościa specjalnego Burmistrza Koluszek – Pana Waldemara Chałata. Wypoczynek zimowy przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze i dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń.