Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dni Koluszek 2022

Tegoroczne Dni Koluszek odbyły się w dniach 11 i 12 czerwca 2022 r. Gospodarzem tego wydarzenia był Burmistrz Koluszek Pan Waldemar Chałat, natomiast organizatorem Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach.

W sobotę mieszkańcy naszej gminy rozpoczęli obchody dni miasta od występów zespołów seniora działających przy MOK tj. Zorza, Zygmuntowiacy, Złota Jesień oraz Gałkowianie, które zaprezentowały swój dorobek artystyczny. Po zespołach seniora wystąpiła Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej w Koluszkach. O godzinie 17:40 na scenie wystąpili uczestnicy zajęć muzycznych MOK, przygotowani przez instruktora zajęć Pana Romualda Spychalskiego.

Następnie swój dorobek artystyczny na scenie zaprezentował Zespół Wanda i Banda, który zgromadziła w Parku Miejskim dużą ilość fanów. Na zakończenie sobotnich obchodów Dni Koluszek wystąpiła Ewelina Lisowska z zespołem, która swoją przygodę z wielką sceną rozpoczął mając 18 lat. Widzowie bardzo licznie stawili się na koncertach, a zaraz po nich oczekiwali na autografy i pamiątkowe zdjęcia.

W niedzielę obchody Dni Koluszek rozpoczął występ zespołu DEFIS, który zgromadził w amfiteatrze dużą ilość fanów. Wokalista rozdawał pamiątkowe płyty z autografem oraz pozował do zdjęć również w trakcie koncertu.

O godzinie 18:15 wystąpił zespół RED LIPS, który zaprezentował szeroko pojętą muzykę rockową. Zespół zagrał swoje największe przeboje.

Koncertem kończącym dwudniowe obchody Dni Koluszek był występ Patrycji Markowskiej z zespołem, która od pierwszych dźwięków porwała publiczność do wspólnej zabawy. Artystka zaprezentowała na scenie swoje największe przeboje. Koncertowi towarzyszyła wyjątkowa oprawa wizualna, techniczna oraz muzyczna.

Dwudniowe obchody święta naszego miasta poprowadziła Magdalena Libiszewska-Lisiecka - prezenterka znana z różnych programów telewizji TVP 3 Łódź.