Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dni Koluszek 2016

Tegoroczne Dni Koluszek zorganizowane były w dniach 3 i 4 czerwca. Koluszkowianie, któ‚rzy licznie pojawiali się™ w Parku Miejskim mię™li możliwoś›ć‡ obejrzenia samochodó‚w terenowych ze Stowarzyszenia Moto Błoto Łó‚dź. W dalszej czꙶ›ci dnia swó‚j dorobek artystyczny zaprezentowały zespoły seniora działają…ce przy Miejskim Oś›rodku Kultury oraz orkiestra OSP. Do pó‚źnych godzin wieczornych mieszkańcy bawili się™ podczas koncertu zespołu PIĘKNI I MŁODZI oraz BAYER FULL.
Widzowie otrzymali ogromną… dawkę™ przeżyć‡ dzię™ki gwiazdom wystę™pują…cym w koluszkowskim amfiteatrze. Trzeba przyznać‡, że fanó‚w wyżej wymienionych artystó‚w w naszej gminie naprawdę™ nie brakuje.
Bardzo licznie stawili się™ oni na koncertach, a zaraz po nich oczekiwali na autografy i pamią…tkowe zdję™cia.
W niedzielę™ na scenie wystą…piły dzieci i młodzieży ze szkoły tańca FAME DANDE STUDIO, zespołu tańca nowoczesnego OSKAR i sekcji muzycznej Miejskiego Oś›rodka Kultury.
W dalszej czꙶ›ci dnia mieszkańcy mogli podziwiaę‡ wystę™p kabaretu TERCET CZYLI KWARTET. Zabawiali nas Hanna śšleszyńska, Robert Rozmus i Olga Bończyk.Podczas tegorocznych dni miasta nie mogło zabraknąć koncertu muzyki klasycznej, któ‚ra stała się™ już pewnego rodzaju stałym punktem tego ś›wię™ta.
W koncercie zatytułowanym "Miłoś›c, muzyka i przyjaciele" wystą…pili Anna Cymmerman, Izabela Połońska i Ivo Orłowski. Program koncertu obejmował ró‚żne gatunki muzyczne.
Licznie zgromadzona publicznoś›ć usłyszała zaró‚wno nieś›miertelne przeboje operetkowe i musicalowe, muzykę™ filmową…, popisowe piosenki neapolitańskie.Bezapelacyjną… gwiazdą… tegorocznych dni miasta był JACEK STACHURSKY, któ‚ry od pierwszych dźwię™kó‚w porwał publicznoś›ć do wspó‚lnej zabawy.
Galeria zdję™ć:

https://www.facebook.com/mokkoluszki/photos/?tab=album&album_id=1746212408925446